کلاس عکاسی نوجوانان

کلاس عکاسی نوجوانان

کلاس عکاسی نوجوانان – دوره عکاسی برای نوجوانان

دوره های تابستانی عکاسی : ۸ جلسه (۱ ماهه هفته ای ۲ جلسه، شنبه ها – چهارشنبه ها)

کلاس های آموزش عکاسی برای نوجوانان از مقدماتی تا پیشرفته توسط امیر بیان فر( استاد دانشگاه هنر تهران و کارشناس ارشد عکاسی مد از ایتالیا ) در تهران و میلان ایتالیا برگزار می گردد.

برای شرکت در کلاس های عکاسی نوجوانان استاد بیان فر که در زیر قابل رؤیت است، میتوانید با پر کردن فرم آنلاین در سایت که پس از ۱ دقیقه بصورت اتوماتیک برای شما نمایش داده میشود درخواست ثبت نام خود را ثبت نمایید.

تلفن جهت کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۷:۰۰) : 22306610

شروع دوره عکاسی نوجوانان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی شمال و شرق تهران ویژه نوجوانان

۲ تیرماه ۱۴۰۳ – از ساعت ۱۴ الی ۱۶ (فرم ثبت نام)

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی غرب تهران ویژه نوجوانان

 ۲ تیرماه ۱۴۰۳ –  از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ (فرم ثبت نام)

کلاس ها توسط امیر بیان فر کارشناس ارشد عکاسی مد از ایتالیا و استاد دانشگاه هنر تهران برگزار می گردد.
کلاس های مقدماتی روزهای شنبه – چهارشنبه برگزار میگردد.

قیمت دوره عکاسی مقدماتی ویژه نوجوانان : ۹/۸۰۰/۰۰۰ تومان


هزینه صدور مدرک آخر دوره (اختیاری): ۵۰۰/۰۰۰ تومان

تلفن: 22306610


بله، برای شرکت در کلاس عکاسی نوجوانان و انجام پروژه های کلاسی میبایست دوربین عکاسی با قابلیت تعویض لنز داشته باشید

نگران نباشید. پس از ثبت نام و قبل از شروع کلاس ها، شخص استاد شما را جهت خرید دوربین عکاسی مطابق با بودجه ای که در نظر گرفته اید راهنمایی خواهند کرد


بله، در صورت درخواست شما در پایان کلاس عکاسی ، میتوانید امتحان تئوری دوره عکاسی مقدماتی را شرکت نموده و با کسب حداقل امتیاز ۸۰ از ۱۰۰ موفق به دریافت مدرک دوره به زبان انگلیسی شوید

هنرجویان پس از فراگیری تکنیک های عکاسی در دوره عکاسی مقدماتی امیر بیان فر، قادر خواهند بود عکس های زیر را بگیرند:

 

آموزشگاه عکاسی - کلاس عکاسی - آموزش عکاسی 


امیر بیان فر

امیر بیان فر عکاس مد وتبلیغات ، عکاسی را به صورت آماتور در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد . در سال ۱۳۷۷ و پس از اتمام دوره متوسطه، تحصیلات خود را در رشته عکاسی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد. در سال دوم دانشگاه کارهای خود رادرشاخه عکاسی مد متمرکز کرد و به عنوان یک عکاس مد حرفه ای به مدت ۲ سال با شرکت های مهم ایران مانند هاکوپیان همکاری نمود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به ایتالیا نقل مکان کرد و موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد عکاسی مد در آکادمی ایتالیانا گردید. در طول تحصیلات خود با طراحان مد ایتالیایی مانند لوچیو آنتونوچی، لوچیا پرزنتینی و شرکت هایی مانند ِشیک، سولومیا، نولیتا و لینیا پیو همکاری کرده است. در راستای گسترش دانش خود و علاقه زیاد وی به فراگیری فیلد های جدید هنر، تحصیلات و تحقیقات خود را در شاخه تکنولوژی های جدید هنر در آکادمی هنر های زیبای بررای میلان ادامه داد و موفق به دریافت مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این زمینه نیز گردید.
امیر بیان فر در حال حاضر به عنوان یک عکاس آزاد مد و تبلیغات در میلان ایتالیا و بعنوان استاد عکاسی در ایران مشغول فعالیت می باشد
استودیوی امیر بیان فر در میلان واقع در خیابان via Giacomo Zanella است.

سابقه تدریس عکاسی در دانشگاه:

دانشگاه هنر تهران سال های ۱۳۸۷ – ۱۳۸۸ – ۱۳۸۹ – ۱۳۹۰ – ۱۳۹۱ – ۱۳۹۲-۱۳۹۳
دانشگاه هنر اصفهان سال ۱۳۸۸- ۱۳۹۴
دانشکده معماری دانشگاه آزاد واحد تهران غرب سال ۱۳۸۸

بیش از ۸ سال تجربه برگزاری دوره های آموزشی عکاسی به صورت نیمه خصوصی در دفتر تهران و تدریس در سمینار ها

سابقه تحصیلات:

کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنر و معماری (۱۳۸۳)
کارشناسی ارشد در زمینه عکاسی مد از آکادمی ایتالیانا فلورانس (۲۰۰۶)
کارشناسی تکنولوژیهای جدید هنر از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۲)
کارشناسی ارشد تکنولوژیهای جدید هنر در شاخه سینما و ویدئو از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۵)

برخی از نمونه عکس های امیر بیان فر را در زیر مشاهده می فرمایید:

اطلاعات بیشتر کلاس های دیگر عکاسی را میتوانید با کلیک کردن روی لینک های زیر بدست آورید:

محل برگزاری کلاس عکاسی مقدماتی

کلاس های تابستانی عکاسی

نیمه خصوصی – ۸ جلسه
ظرفیت کلاس:  حداکثر ۷ نفر

در این کلاس هاهنرجویان ضمن آشنایی و فراگیری تمامی مباحث عکاسی پایه(آنالوگ – دیجیتال) که شامل سر فصل‌های: ‏ نور، ساختمان دوربین، نورسنجی، دیافراگم و شا‌تر، ثبت تصویر، ساختمان فیلم و حسگر، حساسیت در عکاسی، لنز‌ها و عدسی‌های کمکی، نور مصنوعی – فلاش، دمای رنگ و تراز سفیدی WB و فیلتر‌هاخواهد بود با تمام تکنیک های عکاسی آشنا می‌شوند.
قیمت : ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان

استاد: بیان فر

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

تلفن ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری: 22306610


مزایای کلاسھای ما نسبت به آموزشگاه ھا و کلاس ھای دیگر

١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در دوره ھای ما ۷ نفر میباشد در حالی که دوره های مشابه دیگر با حداقل ١۵ نفر تا ٢٠ نفر هنرجو برگزار میگردد. در نتیجه راندمان کلاسھای ما بیشتر خواھد بود. ما کیفیت را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم.

٢- ھنرجویان کلاسھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.

٣- زمان برگزاری کلاسھای عکاسی گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند. و حتی با ھماھنگی، راحت تر زمان را تغییر دھند. شما مطلبی را از دست نخواھید داد.

۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از عکاسان حرفه ای موفق بعنوان استاد برای تدریس معتقدیم.

۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.

۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه،صمیمانه و غیر رسمی خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاسھای سنتی معتقد نیستیم


کلاس عکاسی , آموزشگاه عکاسی , آموزش عکاسی , آموزش عکاسی , اموزش عکاسی , بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران , کلاس عکاسی , آموزشگاه عکاسی حرفه ای , آموزشگاه عکاسی حرفه ای , آموزش عکاسی حرفه ای , آموزش عکاسی دیجیتال , آموزش عكاسي حرفه اي , كلاس عكاسي ,کلاس عکاسی جهاد دانشگاهی,کلاس عکاسی دانشگاه تهران,کلاس عکاسی مجتمع فنی,دوره های آموزش عکاسی فنی حرفه ای,آموزش عکاسی مقدماتی , آموزش عکاسی , آموزش عکاسی دیجیتال , آموزش عکاسی پرتره , کلاسهای آموزش عکاسی , آموزش نورپردازی در عکاسی , نورپردازی در عکاسی , آموزش عکاسی مقدماتی , آموزش عکاسی مدلینگ , بهترین آموزشگاه عکاسی , آموزش عکاسی صنعتی , آموزش مقدماتی عکاسی , کلاس آموزش عکاسی , آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی , آموزش عکاسی تبلیغاتی , کلاس عکاسی تهران , آموزش عكاسي حرفه اي, آموزش آتلیه , آموزش دیجیتال , آموزش فتوشاپ آتلیه ای , آموزش نورپردازی در آتلیه , كلاس آموزش عكاسي , کلاس عکاسی در تهرانپارس, کلاس عکاسی برای بچه ها, كلاس عكاسي اقدسيه, آموزشگاه عکاسی در غرب تهران, آموزشگاه عکاسی در غرب تهران, کلاس عکاسی حرفه ای غرب تهران, کلاس عکاسی شرق تهران, آموزشگاه عکاسی شرق تهران, کلاس عکاسی شمال تهران, آموزشگاه عکاسی شمال تهران, کلاس عکاسی نوجوانان, کلاس عکاسی برای نوجوانان, کلاس های عکاسی برای نوجوانان، کلاس تابستانی عکاسی، کلاس عکاسی تابستان

نمونه کارهای عکاسی استاد بیان فر را میتوانید با کلیک کردن روی لینک زیر بدست آورید:

محل برگزاری کلاس های غرب
محل برگزاری کلاس های شمال و شرق

لینک های صفحات اجتماعی ما