کلاس عکاسی آنلاین – مجازی

کلاس آنلاین عکاسی - آموزش عکاسی آنلاین

– عاشق عکاسی هستید؟!
– آیا میخواهید استعداد خود را در عکاسی محک بزنید؟
– آیا به دلایل مختلف امکان شرکت در کلاس های عکاسی به صورت حضوری را ندارید؟
– پیشنهاد ما شرکت در کلاس های آنلاین عکاسی استاد بیان فر که بصورت زنده و ویدیویی برگزار میگردد میباشد.

کلاس های آموزش عکاسی آنلاین و مجازی توسط امیر بیان فر( استاد دانشگاه هنر تهران و کارشناس ارشد عکاسی مد از ایتالیا ) بصورت ویدیویی و زنده برگزار می گردد.

در سال ۱۳۸۴ و پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد عکاسی در ایتالیا، امیر بیان فر فعالیت تدریس را در کنار اجرای پروژه های مهم عکاسی در کشور آغاز نمود.
در طول این سال‌ها، کلاس های او با بالاترین سطح استانداردهای آموزشی عکاسی، توانسته است به‌عنوان پیشرو ترین در این زمینه شناخته شود بگونه ای که فعالیت‌های آموزشی این مجموعه بیانگر کیفیت بالای آموزشی و همچنین در نوع خود منحصربه‌ فرد میباشد.

امیر بیان فر، این دوره های عکاسی آنلاین را با هدف دست یابی به بالاترین تعامل (Highly Interactive)، بگونه ای طراحی نموده تا تعامل مابین استاد و هنرجویان بیشتر شده و در نتیجه راندمان این کلاس‌ها در سطح بالاتری قرار گیرد. هنرجویان با شرکت در این دوره‌ها خواهند توانست در کمترین زمان ممکن، به بالاترین نتیجه از سطح توانایی موردنظر خود دست یابند.
در این دوره‌ها، هنرجویان از تجربیات بین الملی استاد برخوردار خواهند شد.

برای شرکت در کلاس های آنلاین عکاسی استاد بیان فر که در زیر قابل رؤیت است، میتوانید از طریق تماس تلفنی ثبت نام نمایید و یا با پر کردن فرم آنلاین در سایت که پس از ۱ دقیقه بصورت اتوماتیک برای شما نمایش داده میشود درخواست ثبت نام خود را ثبت نمایید.  کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ارائه اطلاعات تکمیلی و ثبت نام، با شما تماس خواهند گرفت.

شماره تلفن واتس اپ ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری (شنبه ها تا چهارشنبه ها از ساعت ۱۱ الی ۱۸): 22306610

تمامی کلاس های عکاسی مقدماتی بصورت VIP و نیمه خصوصی برگزار میگردد.

ظرفیت هر دوره: حداکثر ۶ نفر

کلاس های عکاسی مقدماتی ۱ ماهه در ۷ جلسه و هفته ای دو جلسه برگزار خواهد گردید.

کلاس آموزش عکاسی آنلاین و مجازی  (ویدیویی بصورت زنده)

 شروع دوره: ۴ دی / ۲۵ دسامبر /  یک شنبه ها و سه شنبه ها از ساعت ۱۹ الی ۲۱ به وقت تهران

 
قیمت دوره آنلاین عکاسی مقدماتی بصورت نیمه خصوصی برای ساکنین ایران: (۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان)

قیمت دوره آنلاین عکاسی مقدماتی بصورت نیمه خصوصی برای ساکنین خارج: (۱۰۰ یورو)

پرداخت هنرجویان خارج از ایران از طریق PayPal  امکان پذیر است.

هنرجویان در صورت تمایل پس از اتمام دوره های آنلاین عکاسی مقدماتی  میتوانند مدرک اتمام دوره های ما را که نمونه آن در اینجا قابل ملاحظه است دریافت نمایند .صدور گواهینامه مشروط به شرکت در آزمونهای تئوری و عملی و کسب نمره ۸۰ از ۱۰۰ میباشد.

بله، برای شرکت در کلاس عکاسی مقدماتی و انجام پروژه های کلاسی حداقل میبایست دوربین عکاسی نیمه حرفه ای با قابلیت تعویض لنز داشته باشید

نگران نباشید. پس از ثبت نام و قبل از شروع کلاس ها، شخص استاد شما را جهت خرید دوربین عکاسی مطابق با بودجه ای که در نظر گرفته اید راهنمایی خواهند کرد


بله، در صورت درخواست شما در پایان کلاس عکاسی ، میتوانید امتحان تئوری دوره عکاسی مقدماتی را شرکت نموده و با کسب حداقل امتیاز ۸۰ از ۱۰۰ موفق به دریافت مدرک دوره به زبان انگلیسی شوید

کلاس ھا بصورت ویدیویی و زنده برگزار میگردد
– به دلیل حفظ کیفیت در آموزش ظرفیت ۶ نفره کلاس ھا اضافه نخواھد گردید 
مدرس دوره های ایران و ایتالیا : امیر بیان فر
قیمت دوره (هنرجویان ساکن خارج) : ۱۰۰ یورو
قیمت دوره (هنرجویان ساکن ایران) ۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان 
 
هزینه امتحان و صدور مدرک (درصورت تمایل): ۲۰۰/۰۰۰ تومان
ثبت نام تلفنی : 22306610-021

در این کلاس ها هنرجویان ضمن آشنایی و فراگیری تمامی مباحث عکاسی پایه (آنالوگ – دیجیتال) که شامل سر فصل‌های: ‏ نور، ساختمان دوربین، نورسنجی، دیافراگم و شا‌تر، ثبت تصویر، ساختمان فیلم و حسگر، حساسیت در عکاسی، لنز‌ها و عدسی‌های کمکی، نور مصنوعی – فلاش، دمای رنگ و تراز سفیدی WB و فیلتر‌ها خواهد بود با تمام تکنیک های عکاسی آشنا می‌شوند.

خلاصه‌ای از آنچه در کلاس عکاسی مقدماتی ارايه می‌شود به شرح زير است:

– راهنمایی و مشاوره برای خرید دوربین – شناخت انواع دوربین
– شناخت ساختمان دوربین (اجزای اصلی، سنسور، روش ثبت و ذخیره عکس) 
نورسنجی (حساسیت، سرعت شا‌تر و دیافراگم) 
– تاثیر دیافراگم، سرعت شا‌تر و حساسیت بر تصویر
– فوکوس و عوامل موثر در عمق میدان
– وضعيت‌های فوکوس اتوماتیک
– وضعیت‌های عکاسی (حالت تک فریم و متوالی) 
– نورسنجی: انواع نورسنجی، استفاده از کارت خاکستری ۱۸٪، نورسنج دستی، خطاهای نورسنج دوربین، براکتینگ، هیستوگرام، جبران نوری
فاصله کانونی لنز و تاثیر فاصله کانونی بر عمق میدان، پرسپکتیو
محاسبه عمق میدان
– ضریب فاصله کانونی لنز در دوربین‌های غیر فول فریم
– شناخت انواع لنز
– فیلتر‌ها
– ابزار‌های بزرگنمایی تصویر (لنزهای ماکرو، لنز کلوزآپ، مبدل‌ها، حلقه‌های الحاقی)
– منابع نور: نور طبیعی – نور مصنوعی – جهت نور، استفاده از نور موجود
– فلاش: ساختمان فلاش – سرعت همزمانی – فلاش مستقیم و انعکاسی- نور پر کننده – فلاش تاخیری (همزمانی با پرده اول و پرده دوم)
– دمای رنگ و تراز سفیدی یا همان وایت بالانس
-آشنایی با عکاسی ھنری، طبیعت در این دوره 
– ھنرجویان پس از پایان دوره آموزش عکاسی مقدماتی قادر خواھند بود فعالیت خود را در زمینه ھای عکاسی ھنری، خبری، ورزشی، مستد اجتماعی، طبیعت و غیره آغاز نمایند.
 
کلاسھا بصورت تئوری و عملی برگزار میگردد
امیر بیان فر

 

امیر بیان فر عکاس مد وتبلیغات ، عکاسی را به صورت آماتور در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد . در سال ۱۳۷۷ و پس از اتمام دوره متوسطه، تحصیلات خود را در رشته عکاسی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد. در سال دوم دانشگاه کارهای خود رادرشاخه عکاسی مد متمرکز کرد و فعالیت حرفه ای خود را به عنوان یک عکاس مد با شرکت های مهم ایران مانند هاکوپیان آغاز نمود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به ایتالیا نقل مکان کرد و در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد عکاسی مد از آکادمی مد ایتالیانا در فلورانس گردید. در طول تحصیلات خود با طراحان مد ایتالیایی مانند لوچیو آنتونوچی، لوچیا پرزنتینی و شرکت هایی مانند ِشیک، سولومیا، نولیتا و لینیا پیو همکاری کرده است.
در راستای گسترش دانش خود و علاقه زیاد وی به فراگیری فیلد های جدید هنر، تحصیلات و تحقیقات خود را در شاخه تکنولوژی های جدید هنر در آکادمی هنر های زیبای بررای میلان ادامه داد و موفق به دریافت دوباره مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این زمینه نیز گردید.
امیر بیان فر در حال حاضر به عنوان یک عکاس حرفه ای مد و تبلیغات در میلان ایتالیا و بعنوان استاد عکاسی در ایران مشغول فعالیت می باشد استودیوی امیر بیان فر در میلان واقع در خیابان via Giacomo Zanella است.

سابقه تدریس عکاسی در دانشگاه:

– دانشگاه هنر تهران سال های ۱۳۸۷ – ۱۳۸۸ – ۱۳۸۹ – ۱۳۹۰ – ۱۳۹۱ – ۱۳۹۲-۱۳۹۳
– دانشگاه هنر اصفهان سال ۱۳۸۸- ۱۳۹۴
– دانشکده معماری دانشگاه آزاد واحد تهران غرب سال ۱۳۸۸

بیش از ۸ سال تجربه برگزاری دوره های آموزشی عکاسی به صورت نیمه خصوصی در دفتر تهران و تدریس در سمینار ها

سابقه تحصیلات:

– کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنر و معماری (۱۳۸۳)
– کارشناسی ارشد در زمینه عکاسی مد از آکادمی ایتالیانا فلورانس (۲۰۰۶)
– کارشناسی تکنولوژیهای جدید هنر از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۲)
– کارشناسی ارشد تکنولوژیهای جدید هنر در شاخه سینما و ویدئو از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۵)

١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در دوره ھای آنلاین ما (حداکثر ۷ نفره) می باشد در نتیجه راندمان کلاس ھای ما بالا خواھد بود. ما کیفیت آموزش را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم.

٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.
٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی به گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند. و حتی با ھماھنگی، راحت تر زمان را تغییر دھند. شما مطلبی را از دست نخواھید داد.
۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار حرفه ای ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از عکاسان حرفه ای موفق بعنوان استاد برای تدریس معتقدیم.
۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد نیازهای عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.
۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه، صمیمانه خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاس ھای سنتی معتقد نیستیم


کلاس عکاسی , آموزشگاه عکاسی , آموزش عکاسی , آموزش عکاسی , اموزش عکاسی , بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران , کلاس عکاسی , آموزشگاه عکاسی حرفه ای , آموزشگاه عکاسی حرفه ای , آموزش عکاسی حرفه ای , آموزش عکاسی دیجیتال , آموزش عكاسي حرفه اي , كلاس عكاسي ,کلاس عکاسی آنلاین, آموزش عکاسی آنلاین, کلاس آنلاین عکاسی, دوره های آموزش عکاسی فنی حرفه ای,آموزش عکاسی مقدماتی , آموزش عکاسی , آموزش عکاسی دیجیتال , آموزش عکاسی پرتره , کلاسهای آموزش عکاسی , آموزش نورپردازی در عکاسی , نورپردازی در عکاسی , آموزش عکاسی مقدماتی , آموزش عکاسی مدلینگ , بهترین آموزشگاه عکاسی , آموزش عکاسی صنعتی , آموزش مقدماتی عکاسی , کلاس آموزش عکاسی , آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی , آموزش عکاسی تبلیغاتی , کلاس عکاسی تهران , آموزش عكاسي حرفه اي, آموزش آتلیه , آموزش دیجیتال , آموزش فتوشاپ آتلیه ای , آموزش نورپردازی در آتلیه , كلاس آموزش عكاسي , کلاس عکاسی در تهرانپارس, کلاس عکاسی برای بچه ها, كلاس عكاسي اقدسيه, آموزشگاه عکاسی در غرب تهران,آموزشگاه عکاسی در تهرانپارس, آموزشگاه عکاسی در غرب تهران, کلاس عکاسی حرفه ای غرب تهران, کلاس عکاسی شرق تهران, آموزشگاه عکاسی در شرق تهران, کلاس عکاسی شمال تهران, آموزشگاه عکاسی شمال تهران, آموزش عکاسی حرفه ای,  آموزش عکاسی مقدماتی, کلاس عکاسی جهاد دانشگاهی, کلاس عکاسی مجتمع فنی ,آموزش عكاسي حرفه اي, کلاس عکاسی دانشگاه تهران , کلاس عکاسی دانشگاه تهران, کلاس عکاسی در تهران,  آموزشگاه عکاسی در سعادت آباد, آموزشگاه عکاسی در شهرک غرب


 

لینک های صفحات اجتماعی ما

شروع کلاس ها از : 

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه