کلاس آموزش ژست

آموزش اصول پزھا و ژست گرفتن در عکاسی پرتره

کتاب تکنیک های ژست عکاسیکلاس نیمه خصوصی – ۷ نفره

زمان برگزاری دوره در ایران: دیماه ۱۴۰۰ (هماهنگ شود)
از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۸:۳۰
زمان برگزاری ایتالیا: sep 2021
مدت زمان : ١ جلسه – ۵ ساعت
 
مطالبی که در این دوره ارائه میگردد:
-روانشناسی و تیپ شناسی ژست ها و حالات بدن در افراد مختلف. (چگونه میتوان از ژست های افراد پی به شخصیت و تفکرات آنها برد).
-آموزش اصول پزھا و ژستھای صحیح در افراد مختلف و آشنایی با پزھای غلط و نادرست
-ارتباط ایده و حالت مدل
-ارتباط کادر بندی، ترکیب بندی با پز
-CSI پزهای
-تقسیم بندی ھای آناتومی بدن
-پزھای متقاطع و باز 
-فرم های صحیح دست و پا
ژست گرفتن در عکاسی مد
 
 این دوره مخصوص عکاسان حرفه ای پرتره ،مد، عروس و یا ھنرجویانی میباشد که به مقوله ژست عکاسی علاقمند باشند
در پایان این کلاس ترجمه کتاب تکنیک ھای پز در ١٣٠ صفحه بصورت چاپ شده و در صورت تمایل به خرید فقط به این ھنرجویان ارائه میگردد
– بعلت محدودیت ظرفیت کلاس، اولویت با کسانی است که سریع تر ثبت نام خود را قطعی نمایند.
 مدرس : امیر بیان فر – کارشناس ارشد عکاسی مد از ایتالیا و استاد دانشگاه ھنر تھران و طراح دوره آموزش پز و ژست بصورت آکادمیک برای اولین بار در ایران.
امیر بیان فر از سال ۱۳۸۸ پس از طراحی این دوره، آموزش آن را در کلاس های خود ، همچنین در دانشگاه ها و سمینارها تدریس نموده است.
قیمت ایران : ۱/۳۵۰/٠٠٠ تومان
قیمت ایتالیا : 200 یورو
ارائه گواھینامه: ۸۰/٠٠٠ تومان –

ثبت نام تلفنی : 22513501-021

اطلاعات بیشتر کلاس های عکاسی را میتوانید با کلیک کردن روی لینک های زیر بدست آورید:

امیر بیان فرامیر بیان فر عکاس مد وتبلیغات، عکاسی را به صورت آماتور در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد . در سال ۱۳۷۷ و پس از اتمام دوره متوسطه، تحصیلات خود را در رشته عکاسیدانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد. در سال دوم دانشگاه کارهای خود رادرشاخه عکاسی مد متمرکز کرد و به عنوان یک عکاس مدحرفه ای به مدت ۲ سال با شرکت های مهم ایران مانند هاکوپیان همکارینمود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به ایتالیا نقل مکان کرد و موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد عکاسی مد در آکادمی ایتالیانا گردید. در طول تحصیلات خود با طراحان مد ایتالیایی مانند لوچیو آنتونوچی، لوچیا پرزنتینی و شرکت هایی مانند ِشیک، سولومیا، نولیتا و لینیا پیو همکاری کرده است. در راستای گسترش دانش خود و علاقه زیاد وی به فراگیری فیلد های جدید هنر، تحصیلات و تحقیقات خود را در شاخه تکنولوژی های جدید هنر در آکادمی هنر های زیبای بررای میلان ادامه داد و موفق به دریافت مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این زمینه نیز گردید. امیر بیان فر در حال حاضر به عنوان یک عکاس آزاد مد و تبلیغات در میلان ایتالیا و بعنوان استاد عکاسیدر ایران مشغول فعالیت می باشد استودیوی امیر بیان فردر میلان واقع در خیابان via Giacomo Zanella  است.

سابقه تدریس عکاسیدر دانشگاه:

دانشگاه هنر تهران سال های  ۱۳۸۷ – ۱۳۸۸ – ۱۳۸۹ – ۱۳۹۰ – ۱۳۹۱ – ۱۳۹۲-۱۳۹۳ دانشگاه هنر اصفهان سال  ۱۳۸۸- ۱۳۹۴ دانشکده معماری دانشگاه آزاد واحد تهران غرب  سال ۱۳۸۸

بیش از ۱۲ سال تجربه برگزاری دوره های آموزشی عکاسیبه صورت نیمه خصوصی در دفتر تهران و تدریس در سمینار ها

سابقه تحصیلات:

-کارشناسی عکاسیاز دانشگاه هنر و معماری (۱۳۸۳). -کارشناسی ارشد در زمینه عکاسی مداز آکادمی ایتالیانا فلورانس (۲۰۰۶). -کارشناسی تکنولوژیهای جدید هنر از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۲). -کارشناسی ارشد تکنولوژیهای جدید هنر در شاخه سینما و ویدئو از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۵).


مزایای کلاسھای ما نسبت به آموزشگاه ھا و کلاس ھای دیگر 
١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در هر یک از کلاس های ما کمتر از  کلاس های مشابه (کلاس های دیگر با حداقل ١۵ تا ٢٠ نفر تشکیل می شوند ) می باشد در نتیجه راندمان کلاسھای ما بیشتر خواھد بود. ما کیفیت را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم. 
٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.
٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند. و حتی با ھماھنگی، راحت تر زمان را تغییر دھند. شما مطلبی را از دست نخواھید داد. 
۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از اساتید دانشگاهی که جزو عکاسان حرفه ای موفق  در جامعه هستند برای تدریس معتقدیم و نه اینکه فقط نام استاد را یدک بکشند. 
۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک  رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.
۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه،صمیمانه و غیر رسمی خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاسھای سنتی معتقد نیستیم. 

ژست عکاسی، آموزش ژست گرفتن برای عکس, ژست عکس, ژست عکس مردانه, ژست های عکاسی اسپرت پسرانه, ژست های عکاسی سلفی, ژست عروس و داماد, پز دادن, پز های عکاسی, پز عروس, آموزش پز دادن, آموزش ژست گرفتن برای عکس, آموزش ژست عکاسی مردانه, آموزش ژست گرفتن برای عکاسی، ژست برای عکاسی، ژست جدید عکس گرفتن، ژست های جدید، پز عکاسی، ژست عکس عروس، فیگور برای عکس گرفتن، ژست مدلینگ، عکس ژست عروس، پز عکس، بهترین ژست های عکاسی، ژست های مختلف برای عکس گرفتن، جدیدترین ژست های عکاسی، مدل های ژست گرفتن برای عکس، آموزش ژست عکاسی، ژست گرفتن برای عکس، آموزش ژست عکس گرفتن، ژست عکس انداختن، ژست عکس هنری، ژست عکس گرفتن در طبیعت، ژست در عکاسی، آموزش ژست گرفتن برای عکس، آموزش ژست گرفتن در عکاسی، ژست عکس خانمها، ژست عکاسی مدلینگ، ژست عکس عروس و داماد، ژست برای عکس گرفتن، ژست گرفتن در عکاسی، پز های عکاسی، ژستهای عکس گرفتن، مدل عکس گرفتن، ژست عکس گرفتن، ژست عکس مدلینگ، ژست های عکس گرفتن، ژست های جدید عکاسی، ژس عکس گرفتن

لینک های صفحات اجتماعی ما

Average rating 4.8 / 5. Vote count: 30

No votes so far! Be the first to rate this post.