کلاس عکاسی , آموزشگاه عکاسی ، دوره عکاسی

کلاس عکاسی، دوره عکاسی، آموزشگاه عکاسی، کلاس عکاسی مقدماتی ، عکاسی پایه کلاس عکاسی، دوره عکاسی، آموزشگاه عکاسی، کلاس عکاسی مقدماتی ، عکاسی پایه

کلاس عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته توسط امیر بیان فر ( استاد دانشگاه هنر تهران و کارشناس ارشد عکاسی مد از ایتالیا ) در آموزشگاه عکاسی در تهران و میلان ایتالیا برگزار می گردد. آموزش عکاسی، دوره عکاسی
بسیار خرسندیم که از طریق برگزاری این دوره های مختلف، میتوانیم تجربیات ۲۴ ساله عکاسی استاد را در اروپا و ایران و همچنین تجربیات بیش از ۱۲ ساله تدریس ایشان در دانشگاه های مختلف را در اختیار شما هنرجویان و علاقمندان به هنر عکاسی قرار دهیم.

شروع دوره های عکاسی تابستان تا

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

تمامی کلاس های عکاسی تابستان ۱۴۰۳ بصورت VIP و حضوری در گروه های کم جمعیت (حداکثر ۷ نفره) برگزار میگردد. 

دوره عکاسی مقدماتی ۱ ماهه در ۸ جلسه و هفته ای دو جلسه برگزار خواهد گردید. برنامه کلاس های مختلف عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته در جدول زیر قابل مشاهده میباشد. جهت اطلاعات بیشتر بر روی کلاس مورد نظر کلیک نمایید.

شروع کلاس ها کلاس های عکاسی

۲ تیرماه ۱۴۰۳ ( اطلاعات بیشتر )

کلاس عکاسی مقدماتی  شمال و شرق تهران

۲ تیرماه ۱۴۰۳ ( اطلاعات بیشتر )

۲ تیرماه ۱۴۰۳ ( اطلاعات بیشتر ) - ظرفیت باقیمانده ۱ نفر

کلاس عکاسی مقدماتی غرب تهران (سعادت آباد، شهرک غرب، پونک)

۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ( اطلاعات بیشتر )

۱ تیرماه ۱۴۰۳ ( اطلاعات بیشتر ) - ظرفیت باقیمانده ۱ نفر

۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ ( اطلاعات بیشتر ) - ظرفیت باقیمانده ۳ نفر

اعلام میگردد ( اطلاعات بیشتر )

اعلام میگردد ( اطلاعات بیشتر )

اعلام میگردد ( اطلاعات بیشتر )

دوره عکاسی پرتره در فضای باز

بله، برای شرکت در کلاس عکاسی و انجام پروژه های کلاسی حداقل میبایست دوربین عکاسی نیمه حرفه ای با قابلیت تعویض لنز داشته باشید

نگران نباشید. پس از ثبت نام و قبل از شروع کلاس ها، شخص استاد شما را جهت خرید دوربین عکاسی مطابق با بودجه ای که در نظر گرفته اید راهنمایی خواهند کرد


بله، در صورت درخواست شما در پایان کلاس عکاسی ، میتوانید امتحان تئوری دوره عکاسی را شرکت نموده و با کسب حداقل امتیاز ۸۰ از ۱۰۰ موفق به دریافت مدرک دوره به زبان انگلیسی شوید

 این دوره ها دو تفاوت اصلی دارد

استاد دوره عکاسی شما و تعداد نفرات هنرجویان در هر کلاس
شما با بهترین و شناخته شده ترین مدرس عکاسی کشور، دوره خود را خواهید گذراند. امیر بیان فر با سابقه ۲۴ سال فعالیت عکاسی حرفه ای در اروپا و همچنین با  بیش از ۱۲ سال تجربه تدریس در دانشگاه های مختلف کشور بهترین گزینه علاقمندان برای فراگیری این هنر در کشور مباشد
دومین تفاوت، برگزاری وی آی پی کلاس ها و تعداد کم هنر جویان در هر دوره میباشد (گروه های ۵ نفره). شایان ذکر است دوره های عکاسی در مجموعه های دیگر با ۱۵ تا ۲۰ نفر هنر جو در هر کلاس برگزار میشود

خیر. ایشان فقط ۲ بار در سال برای برگزاری دوره های عکاسی از ایتالیا به ایران سفر میکنند و فقط در مجموعه خود پذیرای علاقمندان به هنر عکاسی هستند

امیر بیان فر - کلاس عکاسی - آموزشگاه عکاسی - دوره عکاسی

استاد امیر بیان فر در سال ۱۳۸۴ و پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد عکاسی در ایتالیا، فعالیت تدریس را در کنار اجرای پروژه های مهم عکاسی در کشور آغاز نمود.

در طول این سال‌ها، کلاس های عکاسی او با بالاترین سطح استاندارد آموزشی عکاسی، توانسته است به‌عنوان پیشرو ترین در این زمینه شناخته شود بگونه ای که فعالیت‌های آموزشی این مجموعه بیانگر کیفیت بالای آموزشی و همچنین در نوع خود منحصربه‌ فرد میباشد.

شما در دوره های عکاسی پیشرفته از مجهزترین کارگاه عکاسی موجود در کشور مطابق با استاندارد های کشورهای اروپایی بهره خواهید برد. کلاس‌ عکاسی مقدماتی، کلاس عکاسی پرتره، کلاس پرتره در فضای باز، دوره عکاسی صنعتی ، اصول ژست،  عکاسی طلا و جواهر و کلاس لایت روم ازجمله دوره‌های آموزشی در مجموعه آموزشی بیان فر می‌باشند.

امیر بیان فر، این دوره های عکاسی را با هدف دست یابی به بالاترین تعامل (Highly Interactive)، بگونه ای طراحی نموده تا با توجه به تعداد کم شرکت‌کنندگان در هر دوره نسبت به مجموعه های آموزشی دیگر، تعامل مابین استاد و هنرجویان بیشتر شده و در نتیجه راندمان این کلاس‌ها در سطح بالاتری قرار گیرد. هنرجویان با شرکت در این دوره‌ها خواهند توانست در کمترین زمان ممکن، به بالاترین نتیجه از سطح توانایی موردنظر خود دست یابند.
این دوره‌ها، علاوه بر بهره‌مندی از تجربیات بین الملی استاد، از فضایی صمیمی نیز برخوردار است.

برای شرکت در کلاس های عکاسی استاد بیان فر که در زیر قابل رؤیت است، میتوانید از طریق پر کردن فرم آنلاین در سایت که پس از ۱ دقیقه بصورت اتوماتیک برای شما نمایش داده میشود درخواست ثبت نام خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت جهت ثبت نام، با شما در ارتباط خواهند بود.


هنرجویان در صورت تمایل پس از اتمام دوره های عکاسی مقدماتی، پرتره، ژست و صنعتی میتوانند مدرک اتمام دوره های ما را که نمونه آن در اینجا قابل ملاحظه است دریافت نمایند .صدور گواهینامه مشروط به شرکت در آزمونهای تئوری و عملی و کسب نمره ۸۰ از ۱۰۰ میباشد.


جهت اطلاع از هزینه های کلاس های عکاسی مقدماتی روی دکمه زیر کلیک نمایید.

امیر بیان فر عکاس مد وتبلیغات ، عکاسی را به صورت آماتور در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد . در سال ۱۳۷۷ و پس از اتمام دوره متوسطه، تحصیلات خود را در رشته عکاسی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد. در سال دوم دانشگاه کارهای خود رادرشاخه عکاسی مد متمرکز کرد و فعالیت حرفه ای خود را به عنوان یک عکاس مد با شرکت های مهم ایران مانند هاکوپیان آغاز نمود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به ایتالیا نقل مکان کرد و در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد عکاسی مد از آکادمی مد ایتالیانا در فلورانس گردید. در طول تحصیلات خود با طراحان مد ایتالیایی مانند لوچیو آنتونوچی، لوچیا پرزنتینی و شرکت هایی مانند ِشیک، سولومیا، نولیتا و لینیا پیو همکاری کرده است.
در راستای گسترش دانش خود و علاقه زیاد وی به فراگیری فیلد های جدید هنر، تحصیلات و تحقیقات خود را در شاخه تکنولوژی های جدید هنر در آکادمی هنر های زیبای بررای میلان ادامه داد و موفق به دریافت دوباره مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این زمینه نیز گردید.
امیر بیان فر در حال حاضر به عنوان یک عکاس حرفه ای مد و تبلیغات در میلان ایتالیا و بعنوان استاد عکاسی در ایران مشغول فعالیت می باشد استودیوی امیر بیان فر در میلان واقع در خیابان via Giacomo Zanella است.

سابقه تدریس عکاسی در دانشگاه:

– دانشگاه هنر تهران بمدت ۸ سال
– دانشگاه هنر اصفهان بمدت ۲ سال
– دانشکده معماری دانشگاه آزاد واحد تهران غرب سال ۱۳۸۸

بیش از ۸ سال تجربه برگزاری دوره های آموزشی عکاسی به صورت نیمه خصوصی در دفتر تهران و تدریس در سمینار ها

سابقه تحصیلات:

– کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنر و معماری (۱۳۸۳)
– کارشناسی ارشد در زمینه عکاسی مد از آکادمی ایتالیانا فلورانس (۲۰۰۶)
– کارشناسی تکنولوژیهای جدید هنر از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۲)
– کارشناسی ارشد تکنولوژیهای جدید هنر در شاخه سینما و ویدئو از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان (۲۰۱۵)

١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در دوره ھای ما (حداکثر ۵ نفره) کمتر از دوره ھای مشابه (حداقل ١۵ نفر تا ٢٠ نفر) می باشد در نتیجه راندمان کلاس ھای ما بیشتر خواھد بود. ما کیفیت آموزش را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم.

٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.

٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی به گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند. و حتی با ھماھنگی، راحت تر زمان را تغییر دھند. شما مطلبی را از دست نخواھید داد.

۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار حرفه ای ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از عکاسان حرفه ای موفق بعنوان استاد برای تدریس معتقدیم.

۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد نیازهای عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.

۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه، صمیمانه خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاس ھای سنتی معتقد نیستیم

Master Class

Product Photography Course

Master Class

Portrait Photography Course

برای دیدن ویدیوهای پشت صحنه پروژه های عکاسی امیر بیان فر روی تصویر زیر کلیک نمایید:


کلاس عکاسی، دوره عکاسی، آموزشگاه عکاسی

کلاس عکاسی مقدماتی 

نیمه خصوصی – ۸ جلسه
ظرفیت نهایی کلاس:  حداکثر ۷ نفر

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی شمال و شرق تهران 
کلاس آموزش عکاسی مقدماتی غرب تهران 

در این دوره عکاسی هنرجویان ضمن آشنایی و فراگیری تمامی مباحث عکاسی پایه (آنالوگ – دیجیتال) که شامل سر فصل‌های: ‏ نور، ساختمان دوربین، نورسنجی، دیافراگم و شا‌تر، ثبت تصویر، ساختمان فیلم و حسگر، حساسیت در عکاسی، لنز‌ها و عدسی‌های کمکی، نور مصنوعی – فلاش، دمای رنگ و تراز سفیدی WB و فیلتر‌ها خواهد بود ، با تکنیک های دیگر عکاسی نیز آشنا می‌شوند.

استاد: بیان فر
برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

تلفن ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری:22306610

 

کلاس نورپردازی عکاسی پرتره

نیمه خصوصی – ۴ جلسه
ظرفیت نهایی کلاس:  حداکثر ۶ نفر

کلاس عکاسی حرفه ای پرتره :
شروع این دوره عکاسی: روزهای جمعه کلاسهای هنرجویان تهرانی از ساعت ۱۰ الی ۱۴ خواهد بود
کلاس ھا به مدت ۴ جلسه از ساعت ۱۰ الی ۱۴:۳۰برگزار میگردد.

مباحث دوره عکاسی پرتره:
-آشنایی با سبکهای مختلف عکاسی پرتره و اصول نورپردازی عکاسی پرتره بصورت عملی
– شناخت نکات ریز، لازم و ضروری در عکاسی پرتره

استاد: بیان فر

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.
تلفن ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری: 22306610

کلاس نورپردازی عکاسی صنعتی

نیمه خصوصی ۴ جلسه – ۱۶ ساعت
ظرفیت کلاس:  حداکثر ۶ نفر کلاس پنج شنبه ها برگزار میگردد

دوره عکاسی صنعتی (پنجشنبه ها): 
از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۷:۳۰
کلاس ۹۰ درصد کارگاهی و عملی و ۱۰ درصد تئوری خواهد بود.

آشنایی کامل با تمام تجهیزات نورپردازی
آشنایی با نورپردازی بافتهای مختلف همانند پارچه ، شیشه ، چوب ، استیل ، طلا ، چرم ، پلاستیک و غیره
این دوره عکاسی مناسب کسانی است که میخواهند وارد حرفه عکاسی تبلیغات شوند

استاد: بیان فر
برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

تلفن ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری: 22306610


اصول ژست و پزها در عکاسی پرتره

کلاس ۷ نفره
شروع دوره (ایران):  (از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۴:۳۰) خواهد بود.
۱جلسه – ۵ ساعت

آموزش اصول پزهای صحیح در افراد مختلف و آشنایی با پزهای غلط و نادرست
این دوره عکاسی مخصوص عکاسان حرفه ای پرتره و یا هنرجویانی میباشد که دوره پرتره را به اتمام رسانده باشند
 
استاد: بیان فر

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.


کلاس عکاسی , آموزشگاه عکاسی , آموزش عکاسی , آموزش عکاسی , اموزش عکاسی , بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران , کلاس عکاسی , آموزشگاه عکاسی حرفه ای , آموزشگاه عکاسی حرفه ای , آموزش عکاسی حرفه ای , آموزش عکاسی دیجیتال , آموزش عكاسي حرفه اي , كلاس عكاسي ,کلاس عکاسی جهاد دانشگاهی,کلاس عکاسی دانشگاه تهران,کلاس عکاسی مجتمع فنی,دوره های آموزش عکاسی فنی حرفه ای,آموزش عکاسی مقدماتی , آموزش عکاسی , آموزش عکاسی دیجیتال , آموزش عکاسی پرتره , کلاسهای آموزش عکاسی , آموزش نورپردازی در عکاسی , نورپردازی در عکاسی , آموزش عکاسی مقدماتی , آموزش عکاسی مدلینگ , بهترین آموزشگاه عکاسی , آموزش عکاسی صنعتی , آموزش مقدماتی عکاسی , کلاس آموزش عکاسی , آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی , آموزش عکاسی تبلیغاتی , کلاس عکاسی تهران , آموزش عكاسي حرفه اي, آموزش آتلیه , آموزش دیجیتال , آموزش فتوشاپ آتلیه ای , آموزش نورپردازی در آتلیه , كلاس آموزش عكاسي , کلاس عکاسی در تهرانپارس, کلاس عکاسی برای بچه ها, كلاس عكاسي اقدسيه, آموزشگاه عکاسی در غرب تهران,آموزشگاه عکاسی در تهرانپارس, آموزشگاه عکاسی در غرب تهران, کلاس عکاسی حرفه ای غرب تهران, کلاس عکاسی شرق تهران, آموزشگاه عکاسی در شرق تهران, کلاس عکاسی شمال تهران, آموزشگاه عکاسی شمال تهران, آموزش عکاسی حرفه ای,  آموزش عکاسی مقدماتی, کلاس عکاسی جهاد دانشگاهی, کلاس عکاسی مجتمع فنی ,آموزش عكاسي حرفه اي, کلاس عکاسی دانشگاه تهران ,دوره عکاسی,  دوره های عکاسی, دوره عکاسی در تهران، دوره عکاسی مقدماتی, دوره های آموزش عکاسی , دوره های عکاسی در تهران , کلاس عکاسی در تهران,  آموزشگاه عکاسی در سعادت آباد, آموزشگاه عکاسی در شهرک غرب,


کلاس عکاسی، دوره عکاسی، آموزشگاه عکاسی، آموزگاه عکاسی در تهران، کلاس عکاسی در تهران

لینک های صفحات اجتماعی ما