کلاس عکاسی پرتره

دوره عکاسی پرتره ، آموزش عکاسی پرتره، کلاس عکاسی مدلینگ

عکاس: امیر بیان فر

BAHRAM RADAN
Photo: AMIR BAYANFAR

دوره عکاسی پرتره ، آموزش عکاسی پرتره، کلاس عکاسی مدلینگ

عکاس: امیر بیان فر

BAHRAM RADAN
Photo: AMIR BAYANFAR

دوره عکاسی پرتره | آموزش عکاسی پرتره | نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگ

دوره عکاسی پرتره توسط امیر بیان فر ( استاد دانشگاه هنر تهران و کارشناس ارشد عکاسی مد از ایتالیا ) در تهران و میلان ایتالیا برگزار می گردد.
بسیار خرسندیم که از طریق برگزاری این دوره تخصصی و کارگاهی، میتوانیم تجربیات ۲۴ ساله عکاسی استاد را در اروپا و ایران و همچنین تجربیات بیش از ۱۲ ساله تدریس ایشان در دانشگاه های مختلف را در اختیار شما هنرجویان و علاقمندان به هنر عکاسی پرتره قرار دهیم.

اتمام زمان درخواست ثبت نام دوره عکاسی پرتره

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

کلاس کارگاهی نورپردازی عکاسی پرتره بصورت نیمه خصوصی و  حداکثر ۶ نفره میباشد.

مدرس کلاس های پرتره در ایران و ایتالیا : امیر بیان فر استاد دانشگاه هنر تهران

دوره عکاسی پرتره در مدرنترین استودیوی آموزش عکاسی پرتره در کشور برگزار میگردد.

زمان کلاس عکاسی حرفه ای پرتره :
شروع دوره : ۱ تیر ماه ۱۴۰۳ (جمعه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۴)
( فرم ثبت نام )

قیمت دوره در ایران: ۱۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان 

کلاسهای عکاسی پرتره به مدت ۴ جلسه (یک ماه) برگزار میگردد.
کلاس های پرتره ٩٠٪ عملی و ١٠٪ بصورت تئوری برگزار میگردد.

این دوره برای هنرجویانی طراحی گردیده است که دوره عکاسی مقدماتی را به پایان رسانده اند و یا سابقه عکاسی استودیویی و آتلیه ای دارند و علاقمند هستند نورپردازی عکاسی پرتره را بصورت حرفه ای و آکادمیک فرا بگیرند.

مباحثی که خواهید آموخت:
 • آموزش و تمرین ٨ سبک کلاسیک نورپردازی به صورت عملی و آکادمیک، مخصوص عکاسی پرتره، مد، عروسی
 • آشنایی با نحوه کار با سوژه ها

 • قیمت دوره در ایران: اعلام میگردد

  قیمت دوره در ایتالیا :  اعلام میگردد
  ارائه گواهینامه: ۵۰۰/٠٠٠ تومان

  برای شرکت در کلاس های عکاسی پرتره استاد بیان فر، میتوانید از طریق تماس تلفنی ثبت نام نمایید و یا با پر کردن فرم آنلاین در سایت که پس از ۱ دقیقه بصورت اتوماتیک برای شما نمایش داده میشود از قبل این دوره را رزرو نمایید. شایان ذکر است رزرو نمودن آنلاین به منزله ثبت نام نمیباشد .

  تلفن ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷) :
  تلفن تماس: 22306610

  
بله، برای ثبت نام در کلاس عکاسی پرتره میبایست دوره عکاسی مقدماتی را گذرانده باشید و یا به مباحث آن تسلط کامل داشته باشید

  
دوره عکاسی پرتره در ۴ جلسه در مجموع ۱۶ ساعت (جمعه ها) بصورت کارگاهی در استودیوی مجهز و مدرن استاد امیر بیان فر برگزار خواهد گردید

  
صد درصد. این دوره بگونه ای طراحی شده است که میتوانید پس از اتمام آن وارد بازار کار شوید و درآمدزایی داشته باشید

  
بله، در پایان دوره در صورت درخواست شما، مدرک دوره به زبان انگلیسی تقدیمتان خواهد شد

  آموزش عکاسی پرتره

  امیر بیان فر عکاس مد وتبلیغات ، عکاسی را به صورت آماتور در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد . در سال ۱۳۷۷ و پس از اتمام دوره متوسطه، تحصیلات خود را در رشته عکاسی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد. در سال دوم دانشگاه کارهای خود رادرشاخه عکاسی مد متمرکز کرد و فعالیت حرفه ای خود را به عنوان یک عکاس مد با شرکت های مهم ایران مانند هاکوپیان آغاز نمود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به ایتالیا نقل مکان کرد و در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد عکاسی مد از آکادمی مد ایتالیانا در فلورانس گردید. در طول تحصیلات خود با طراحان مد ایتالیایی مانند لوچیو آنتونوچی، لوچیا پرزنتینی و شرکت هایی مانند ِشیک، سولومیا، نولیتا و لینیا پیو همکاری کرده است.
  در راستای گسترش دانش خود و علاقه زیاد وی به فراگیری فیلد های جدید هنر، تحصیلات و تحقیقات خود را در شاخه تکنولوژی های جدید هنر در آکادمی هنر های زیبای بررای میلان ادامه داد و موفق به دریافت دوباره مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این زمینه نیز گردید.
  امیر بیان فر در حال حاضر به عنوان یک عکاس حرفه ای مد و تبلیغات در میلان ایتالیا و بعنوان استاد عکاسی در ایران مشغول فعالیت می باشد استودیوی امیر بیان فر در میلان واقع در خیابان via Giacomo Zanella است.

  سابقه تدریس عکاسی در دانشگاه:

  _ دانشگاه هنر تهران
  – دانشگاه هنر اصفهان
  – دانشکده معماری دانشگاه آزاد

  – بیش از ۷ سال تجربه برگزاری دوره های آموزشی عکاسی به صورت نیمه خصوصی در دفتر تهران و تدریس در سمینار ها

  سابقه تحصیلات:

  – کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنر و معماری (۱۳۸۳)
  – کارشناسی ارشد در زمینه عکاسی مد از آکادمی ایتالیانا فلورانس (۲۰۰۶)
  – کارشناسی تکنولوژیهای جدید هنر از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان ایتالیا (۲۰۱۲)
  – کارشناسی ارشد تکنولوژیهای جدید هنر در شاخه سینما و ویدئو از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان ایتالیا (۲۰۱۵)


  مزایای کلاسھای ما نسبت به آموزشگاه ھا و کلاس ھای دیگر 
  ١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در هر یک از کلاس های ما کمتر از  کلاس های مشابه (کلاس های دیگر با حداقل ١۵ تا ٢٠ نفر تشکیل می شوند ) می باشد در نتیجه راندمان کلاسھای ما بیشتر خواھد بود.هنرجویان در آموزشگاه ها فرصت کافی برای تمرین ندارند ) حداکثر ۲۰ دقیقه ( در حالیکه هنرجویان در دوره های ما هر نفر در هر جلسه حداقل ۱ تا ۱/۳۰ ساعت تمرین عملی بصورت جداگانه دارند. ). ما کیفیت را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم. 
  ٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.
  ٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند.  شما مطلبی را از دست نخواھید داد. 
  ۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از اساتید دانشگاهی که جزو عکاسان حرفه ای موفق  در جامعه هستند برای تدریس معتقدیم و نه اینکه فقط نام استاد را یدک بکشند. 
  ۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک  رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.
  ۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه،صمیمانه و غیر رسمی خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاسھای سنتی معتقد نیستیم.

  برخی از نمونه عکس های استاد بیان فر را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

  دوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگدوره عکاسی پرتره و مدلینگ، آموزش عکاسی پرتره، نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگ

  نمونه عکس های بیشتر امیر بیان فر در زمینه پرتره و مد از منوی زیر قابل مشاهده است:

  برای دیدن دوره های دیگر آموزش عکاسی حرفه ای از منوی زیر استفاده نمایید:


  آموزش عکاسی پرتره, آموزش عکاسی مدلینگ, کلاس عکاسی پرتره, آموزش عکاسی مد, آموزش آتلیه , آموزش نورپردازی در آتلیه , تجهیزات نورپردازی,آموزش عکاسی آتلیه, نورپردازی در عکاسی مدلینگ, تجهیزات نورپردازی عکاسی, نورپردازی عکاسی – آموزش عکاسی آتلیه – آموزش نورپردازی پرتره – نورپردازی در آتلیه – نورپردازی پرتره – کلاس نورپردازی – اصول عکاسی پرتره – آموزش نورپردازی آتلیه – آموزش عکاسی آتلیه ای – نورپردازی در عکاسی پرتره – نورپردازی آتلیه – اموزش عکاسی در اتلیه – تکنیک های عکاسی پرتره – عکاسی مدلینگ – آموزش نورپردازی در آتلیه – نورپردازی عکاسی پرتره – آموزش نورپردازی در عکاسی – آموزش عکاسی پرتره اصفهان – آموزش عکاسی پرتره مشهد – آموزش عکاسی پرتره اهواز

   

  لینک های صفحات اجتماعی ما