کلاس عکاسی صنعتی

شروع دوره عکاسی تبلیغاتی و صنعتی : 

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

کلاس عکاسی - آموزشگاه عکاسی


کلاس  آموزش عکاسی صنعتی – آموزش عکاسی تبلیغاتی – آموزش نورپردازی

کلاس ۶ نفره (نیمه خصوصی در مدرنترین استودیوی آموزشی عکاسی تبلیغاتی در کشور)

– پذیرش هنرجو از سراسر کشور
– پنج شنبه ها (۴ جلسه – ۱ ماهه) از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۷:۳۰ 
– برای آگاهی از زمان دقیق شروع کلاس ها با شماره 22513501 تماس بگیدید.
– کلاس ها ۹۰٪ عملی و ۱۰٪ تئوری خواهد بود.

شروع دوره: اردیبهشت ۱۴۰۰

مباحث کلاس:

– آشنایی کامل با تمام تجهیزات نورپردازی مورد نیاز عکاسی حرفه ای صنعتی و تبلیغاتی

– کسب مهارت بصورت عملی در تکنیک های نورپردازی حرفه ای محصولات مختلف در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای استفاده در بیلبوردها، کاتالوگ های نفیس و مدیوم های جدید شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام در زیر شاخه های زیر:
– نورپردازی از پارچه و پوشاک
– نورپردازی محصولات شیشه ای و بلور
– نورپردازی محصولات چوبی مانند مبلمان
– نورپردازی محصولات فلزی همانند استیل و طلا ( به غیر از جواهرات که دوره جداگانه ای دارد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید )
– نورپردازی محصولات چرمی مانند کیف و کفش
– نورپردازی از محصولات با جنس پلاستیک و غیره

این دوره مناسب کسانی است که میخواهند بعنوان عکاس حرفه ای عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی فعالیت نمایند.

قیمت دوره در ایران : ۵/۵۰۰/٠٠٠ تومان –
استاد: امیر بیان فر
تلفن ثبت نام: 22306610

برخی نمونه عکس های امیر بیان فر در زیر قابل مشاهده است:
آموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتیآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتیآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتیآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغات
warning

نمونه عکس های بیشتر امیر بیان فر در زمینه تبلیغاتی و صنعتی از منوی زیر قابل مشاهده است:

برای دیدن دوره های دیگر آموزش عکاسی حرفه ای از منوی زیر استفاده نمایید:


مزایای کلاسھای ما نسبت به آموزشگاه ھا و کلاس ھای دیگر 

١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در هر یک از کلاس های ما کمتر از  کلاس های مشابه (کلاس های دیگر با حداقل ١۵ تا ٢٠ نفر تشکیل می شوند ) می باشد در نتیجه راندمان کلاسھای ما بیشتر خواھد بود.هنرجویان در آموزشگاه ها فرصت کافی برای تمرین ندارند (حداکثر ۲۰ دقیقه) در حالیکه هنرجویان در دوره های ما هر نفر در هر جلسه حداقل ۱ تا ۱/۳۰ ساعت تمرین عملی بصورت جداگانه دارند. ما کیفیت را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم. 

٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.

٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند. و حتی با ھماھنگی، راحت تر زمان را تغییر دھند. شما مطلبی را از دست نخواھید داد. 

۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از اساتید دانشگاهی که جزو عکاسان حرفه ای موفق  در جامعه هستند برای تدریس معتقدیم و نه اینکه فقط نام استاد را یدک بکشند. 

۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک  رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.

۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه،صمیمانه و غیر رسمی خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاسھای سنتی معتقد نیستیم. 


آموزش عکاسی صنعتی, آموزش عکاسی تبلیغاتی, دوره آموزش عکاسی صنعتی, آموزشگاه عکاسی صنعتی در تهران, آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی, اموزش نورپردازی در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی, کانال اموزشی عکاسی تبلیغاتی, اموزش عكاسي تبليغاتي پوشاك, اموزش عکاسی تبلیغاتی غذا, نورپردازی در عکاسی صنعتی, اموزش عكاسي تبليغاتي، آموزش عکاسی طلا و جواهر، نورپردازی عکاسی طلا و جواهر