کلاس نورپردازی عکاسی پرتره

"همیشه دوست دارم چنین یادبودی از همه عزیزانم در این جهان داشته باشم. چیزی که برایم ارزش دارد، تنها شباهت صرف نیست، بلکه حس نزدیکی ای است که در این عکسها وجود دارد... این واقعیت که شبح خود آن آدم برای همیشه در آنجا ثابت شده! به گمانم قداست عکس های پرتره در همین است. به نظرم اصلا شرم آور نیست اگر بگویم که من چنین یادبودی از کسی که عاشقش بوده ام را، به بهترین شاهکارهای هنری که تا حالا خلق شده اند ترجیح میدهم. با آنکه برادرانم به شدت باآن مخالف اند."

الیزابت بَرِت ۱۸۴۳ 

دوره آموزش عکاسی پرتره و مدلینگ | دوره نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگ

کلاس کارگاهی نورپردازی عکاسی پرتره و مدلینگ بصورت نیمه خصوصی و حداکثر  ۴ نفره میباشد.
مدرس: امیر بیان فر

زمان شروع کلاس عکاسی حرفه ای پرتره : ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸
کلاسهای عکاسی پرتره جمعه ها از ساعت ۱۰ الی ۱۴ خواهد بود و به مدت ۴ جلسه برگزار میگردد.
کلیه کلاسهای ایران در استودیوی مدرن و مجهز استاد بیان فر در تهران برگزار میگردند. 
این دوره برای هنرجویانی طراحی گردیده است که دوره عکاسی مقدماتی را به پایان رسانده اند و یا سابقه عکاسی استودیویی و آتلیه ای دارند و علاقمند هستند نورپردازی عکاسی پرتره و مدلینگ را بصورت حرفه ای و آکادمیک فرا بگیرند.
شرح کلاس ها:
-آموزش سبکھای مختلف عکاسی پرتره 
-آموزش ٨ سبک نورپردازی در عکاسی پرتره به صورت عملی و آکادمیک
-آموزش نکات ریز، لازم و ضروری در عکاسی پرتره 
-آشنایی با نحوه کار با مدلھا و سوژه ھا
کلاسھای پرتره ٩٠٪ عملی و ١٠٪ بصورت تئوری برگزار میگردد
مدرس کلاس های پرتره در ایران و ایتالیا : امیر بیان فر استاد دانشگاه ھنر تھران
قیمت دوره در ایران : ۲/۷۰۰/٠٠٠ تومان –
قیمت دوره ایتالیا : ۱۰۰۰ یورو
ارائه گواھینامه: ٨٠/٠٠٠ تومان

برای شرکت در کلاس های عکاسی پرتره استاد بیان فر، میتوانید از طریق تماس تلفنی ثبت نام نمایید و یا با پر کردن فرم آنلاین در سایت که پس از ۱ دقیقه بصورت اتوماتیک برای شما نمایش داده میشود از قبل رزرو نمایید. شایان ذکر است رزرو نمودن آنلاین به منزله ثبت نام نمیباشد .

تلفن ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷) :
Tel: 22306610

برخی از نمونه عکس های استاد بیان فر را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

نمونه عکس های بیشتر امیر بیان فر در زمینه پرتره و مد از منوی زیر قابل مشاهده است:

برای دیدن دوره های دیگر آموزش عکاسی حرفه ای از منوی زیر استفاده نمایید:

آموزش عکاسی پرتره

امیر بیان فر عکاس مد وتبلیغات ، عکاسی را به صورت آماتور در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد . در سال ۱۳۷۷ و پس از اتمام دوره متوسطه، تحصیلات خود را در رشته عکاسی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد. در سال دوم دانشگاه کارهای خود رادرشاخه عکاسی مد متمرکز کرد و فعالیت حرفه ای خود را به عنوان یک عکاس مد با شرکت های مهم ایران مانند هاکوپیان آغاز نمود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به ایتالیا نقل مکان کرد و در سال ۲۰۰۶ موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد عکاسی مد از آکادمی مد ایتالیانا در فلورانس گردید. در طول تحصیلات خود با طراحان مد ایتالیایی مانند لوچیو آنتونوچی، لوچیا پرزنتینی و شرکت هایی مانند ِشیک، سولومیا، نولیتا و لینیا پیو همکاری کرده است.
در راستای گسترش دانش خود و علاقه زیاد وی به فراگیری فیلد های جدید هنر، تحصیلات و تحقیقات خود را در شاخه تکنولوژی های جدید هنر در آکادمی هنر های زیبای بررای میلان ادامه داد و موفق به دریافت دوباره مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این زمینه نیز گردید.
امیر بیان فر در حال حاضر به عنوان یک عکاس حرفه ای مد و تبلیغات در میلان ایتالیا و بعنوان استاد عکاسی در ایران مشغول فعالیت می باشد استودیوی امیر بیان فر در میلان واقع در خیابان via Giacomo Zanella است.

سابقه تدریس عکاسی در دانشگاه:

_ دانشگاه هنر تهران سال های  ۱۳۸۷ – ۱۳۸۸ – ۱۳۸۹ – ۱۳۹۰ – ۱۳۹۱ – ۱۳۹۲-۱۳۹۳
– دانشگاه هنر اصفهان سال  ۱۳۸۸- ۱۳۹۴
– دانشکده معماری دانشگاه آزاد واحد تهران غرب  سال ۱۳۸۸

– بیش از ۷ سال تجربه برگزاری دوره های آموزشی عکاسی به صورت نیمه خصوصی در دفتر تهران و تدریس در سمینار ها

سابقه تحصیلات:

– کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنر و معماری (۱۳۸۳) 
– کارشناسی ارشد در زمینه عکاسی مد از آکادمی ایتالیانا فلورانس (۲۰۰۶)
– کارشناسی تکنولوژیهای جدید هنر از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان ایتالیا (۲۰۱۲)
– کارشناسی ارشد تکنولوژیهای جدید هنر در شاخه سینما و ویدئو از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان ایتالیا (۲۰۱۵)

video


مزایای کلاسھای ما نسبت به آموزشگاه ھا و کلاس ھای دیگر 
١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در هر یک از کلاس های ما کمتر از  کلاس های مشابه (کلاس های دیگر با حداقل ١۵ تا ٢٠ نفر تشکیل می شوند ) می باشد در نتیجه راندمان کلاسھای ما بیشتر خواھد بود.هنرجویان در آموزشگاه ها فرصت کافی برای تمرین ندارند ) حداکثر ۲۰ دقیقه ( در حالیکه هنرجویان در دوره های ما هر نفر در هر جلسه حداقل ۱ تا ۱/۳۰ ساعت تمرین عملی بصورت جداگانه دارند. ). ما کیفیت را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم. 
٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.
٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند.  شما مطلبی را از دست نخواھید داد. 
۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از اساتید دانشگاهی که جزو عکاسان حرفه ای موفق  در جامعه هستند برای تدریس معتقدیم و نه اینکه فقط نام استاد را یدک بکشند. 
۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک  رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.
۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه،صمیمانه و غیر رسمی خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاسھای سنتی معتقد نیستیم.

آموزش عکاسی پرتره, آموزش عکاسی مدلینگ, کلاس عکاسی پرتره, آموزش عکاسی مد, آموزش آتلیه , آموزش نورپردازی در آتلیه , تجهیزات نورپردازی,آموزش عکاسی آتلیه, نورپردازی در عکاسی مدلینگ, تجهیزات نورپردازی عکاسی, نورپردازی عکاسی – آموزش عکاسی آتلیه – آموزش نورپردازی پرتره – نورپردازی در آتلیه – نورپردازی پرتره – کلاس نورپردازی – اصول عکاسی پرتره – آموزش نورپردازی آتلیه – آموزش عکاسی آتلیه ای – نورپردازی در عکاسی پرتره – نورپردازی آتلیه – اموزش عکاسی در اتلیه – تکنیک های عکاسی پرتره – عکاسی مدلینگ – آموزش نورپردازی در آتلیه – نورپردازی عکاسی پرتره – آموزش نورپردازی در عکاسی – آموزش عکاسی پرتره اصفهان – آموزش عکاسی پرتره مشهد – آموزش عکاسی پرتره اهواز –