کلاس عکاسی پرتره

آموزش عکاسی پرتره و مدلینگ | نورپردازی در عکاسی پرتره و مدلینگ

کلاس نیمه خصوصی  ۶ نفره

کلاس عکاسی حرفه ای پرتره و مدلینگ مخصوص هنرجویان عکاسی در تهران :
شروع دوره تهرانی ها  روزهای جمعه ۳۰ آذرماه
(ظرفیت باقیمانده ۱ نفر)
شروع دوره تهرانی ها روزهای دوشنبه ۳ دیماه
(ظرفیت باقیمانده ۲ نفر)

 

کلاسهای هنرجویان تهرانی از ساعت ۱۰ الی ۱۴ خواهد بود
کلاس ھا به مدت ۴ جلسه از ساعت ۱۰ الی ۱۴:۳۰برگزار میگردد.

کلاس آموزش عکاسی پرتره (ویژه علاقمندان شهر های دیگر):
شروع دوره شهرستانی ها (دوره ۳ روزه) دی ماه 
کلاس هنر جویان شهرستانی از ساعت ۱۰ الی ۱۶ خواهد بود

 

کلیه کلاسهای ایران در استودیوی مدرن و مجهز استاد بیان فر در تهران برگزار میگردند.
این دوره برای هنرجویانی طراحی گردیده است که دوره عکاسی مقدماتی را به پایان رسانده اند و یا سابقه عکاسی استودیویی و آتلیه ای دارند و علاقمند هستند نورپردازی عکاسی پرتره و مدلینگ را بصورت حرفه ای و آکادمیک فرا بگیرند.

شرح کلاس ها:
آموزش سبکھای مختلف عکاسی پرتره 
آموزش ٨ سبک نورپردازی در عکاسی پرتره به صورت عملی و آکادمیک
آموزش نکات ریز، لازم و ضروری در عکاسی پرتره 
آشنایی با نحوه کار با مدلھا و سوژه ھا
کلاسھای پرتره ٩٠٪ عملی و ١٠٪ بصورت تئوری برگزار میگردد
مدرس کلاس های پرتره در ایران و ایتالیا : امیر بیان فر استاد دانشگاه ھنر تھران
قیمت ایران : ۲/۳۰۰/۰۰۰ تومان
قیمت دوره ایتالیا : ۱۰۰۰ یورو
ارائه گواھینامه: ٨٠/٠٠٠ تومان

برای شرکت در کلاس های عکاسی پرتره استاد بیان فر، میتوانید از طریق تماس تلفنی ثبت نام نمایید و یا با پر کردن فرم آنلاین در سایت که پس از ۱ دقیقه بصورت اتوماتیک برای شما نمایش داده میشود از قبل رزرو نمایید. شایان ذکر است رزرو نمودن آنلاین به منزله ثبت نام نمیباشد .

تلفن ثبت نام و کسب اطلاعات تکمیلی فقط در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۷) : 
Tel: 22306610
برخی از نمونه عکس های استاد بیان فر را میتوانید در زیر مشاهده کنید:

اطلاعات بیشتر کلاس های عکاسی را میتوانید با کلیک کردن روی لینک های زیر بدست آورید: 

آموزش نورپردازی عکاسی پرتره و مدلینگ

آموزش عکاسی پرتره

امیر بیان فر عکاس مد وتبلیغات، عکاسی را به صورت آماتور در سن ۱۳ سالگی آغاز کرد . در سال ۱۳۷۷ و پس از اتمام دوره متوسطه، تحصیلات خود را در رشته عکاسیدانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد ادامه داد. در سال دوم دانشگاه کارهای خود رادرشاخه عکاسی مد متمرکز کرد و به عنوان یک عکاس مدحرفه ای به مدت ۲ سال با شرکت های مهم ایران مانند هاکوپیان همکارینمود. او پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به ایتالیا نقل مکان کرد و موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد عکاسی مد در آکادمی ایتالیانا گردید. در طول تحصیلات خود با طراحان مد ایتالیایی مانند لوچیو آنتونوچی، لوچیا پرزنتینی و شرکت هایی مانند ِشیک، سولومیا، نولیتا و لینیا پیو همکاری کرده است. در راستای گسترش دانش خود و علاقه زیاد وی به فراگیری فیلد های جدید هنر، تحصیلات و تحقیقات خود را در شاخه تکنولوژی های جدید هنر در آکادمی هنر های زیبای بررای میلان ادامه داد و موفق به دریافت مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این زمینه نیز گردید.
امیر بیان فر در حال حاضر به عنوان یک عکاس آزاد مد و تبلیغات در میلان ایتالیا و بعنوان استاد عکاسی در ایران مشغول فعالیت می باشد
استودیوی امیر بیان فردر میلان واقع در خیابان via Giacomo Zanella  است

:سابقه تدریس عکاسی در دانشگاه

دانشگاه هنر تهران سال های  ۱۳۸۷ – ۱۳۸۸ – ۱۳۸۹ – ۱۳۹۰ – ۱۳۹۱ – ۱۳۹۲-۱۳۹۳
دانشگاه هنر اصفهان سال  ۱۳۸۸- ۱۳۹۴
دانشکده معماری دانشگاه آزاد واحد تهران غرب  سال ۱۳۸۸

بیش از ۷ سال تجربه برگزاری دوره های آموزشی عکاسی به صورت نیمه خصوصی در دفتر تهران و تدریس در سمینار ها

:سابقه تحصیلات

(۱۳۸۳)کارشناسی عکاسی از دانشگاه هنر و معماری
(۲۰۰۶)کارشناسی ارشد در زمینه عکاسی مد از آکادمی ایتالیانا فلورانس
کارشناسی تکنولوژیهای جدید هنر از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان ۲۰۱۲
۲۰۱۵ کارشناسی ارشد تکنولوژیهای جدید هنر در شاخه سینما و ویدئو از آکادمی هنر های زیبای بررا میلان


مزایای کلاسھای ما نسبت به آموزشگاه ھا و کلاس ھای دیگر 
١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در هر یک از کلاس های ما کمتر از  کلاس های مشابه (کلاس های دیگر با حداقل ١۵ تا ٢٠ نفر تشکیل می شوند ) می باشد در نتیجه راندمان کلاسھای ما بیشتر خواھد بود.هنرجویان در آموزشگاه ها فرصت کافی برای تمرین ندارند ) حداکثر ۲۰ دقیقه ( در حالیکه هنرجویان در دوره های ما هر نفر در هر جلسه حداقل ۱ تا ۱/۳۰ ساعت تمرین عملی بصورت جداگانه دارند. ). ما کیفیت را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم. 
٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.
٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند.  شما مطلبی را از دست نخواھید داد. 
۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از اساتید دانشگاهی که جزو عکاسان حرفه ای موفق  در جامعه هستند برای تدریس معتقدیم و نه اینکه فقط نام استاد را یدک بکشند. 
۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک  رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.
۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه،صمیمانه و غیر رسمی خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاسھای سنتی معتقد نیستیم.

آموزش عکاسی پرتره, آموزش عکاسی مدلینگ, کلاس عکاسی پرتره, آموزش عکاسی مد, آموزش آتلیه , آموزش نورپردازی در آتلیه , تجهیزات نورپردازی,آموزش عکاسی آتلیه, نورپردازی در عکاسی مدلینگ, تجهیزات نورپردازی عکاسی,
نورپردازی عکاسی – آموزش عکاسی آتلیه – آموزش نورپردازی پرتره – نورپردازی در آتلیه – نورپردازی پرتره – کلاس نورپردازی – اصول عکاسی پرتره – آموزش نورپردازی آتلیه – آموزش عکاسی آتلیه ای – نورپردازی در عکاسی پرتره – نورپردازی آتلیه – اموزش عکاسی در اتلیه – تکنیک های عکاسی پرتره – عکاسی مدلینگ – آموزش نورپردازی در آتلیه – نورپردازی عکاسی پرتره – آموزش نورپردازی در عکاسی – آموزش عکاسی پرتره اصفهان – آموزش عکاسی پرتره مشهد – آموزش عکاسی پرتره اهواز –