کلاس عکاسی صنعتی

کلاس عکاسی - آموزشگاه عکاسی


کلاس عکاسی صنعتی – آموزش عکاسی صنعتی – آموزش عکاسی تبلیغاتی – آموزش نورپردازی

کلاس ۵ نفره
شروع دوره (ایران):
شروع دوره ۲۶ مهرماه
(ظرفیت باقیمانده تکمیل)
– پنج شنبه ها (۴ جلسه) از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۷:۳۰ 
کلاس ها ۹۰٪ عملی و ۱۰٪ تئوری خواهد بود.

مباحث کلاس:
  1. – آشنایی کامل با تمام تجهیزات نورپردازی مورد نیاز عکاسی حرفه ای صنعتی و تبلیغاتی
– آشنایی با تکنیک های نورپردازی حرفه ای محصولات مختلف در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی همانند نورپردازی از پارچه و پوشاک ، نورپردازی محصولات شیشه ای و بلور ،نورپردازی محصولات چوبی مانند مبلمان ، نورپردازی محصولات استیل ، طلا ، نورپردازی محصولات چرم ، پلاستیک و غیره
– این دوره مناسب کسانی است که میخواهند بعنوان عکاس حرفه ای عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی فعالیت نمایند.
قیمت کلاس در ایران : ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 
آموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتیآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتیآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتیآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغاتآموزش نورپردازی عکاسی صنعتی و تبلیغات


اطلاعات بیشتر کلاس های عکاسی را میتوانید با کلیک کردن روی لینک های زیر بدست آورید:


 


مزایای کلاسھای ما نسبت به آموزشگاه ھا و کلاس ھای دیگر 

١- تعداد ھنر جویان شرکت کننده در هر یک از کلاس های ما کمتر از  کلاس های مشابه (کلاس های دیگر با حداقل ١۵ تا ٢٠ نفر تشکیل می شوند ) می باشد در نتیجه راندمان کلاسھای ما بیشتر خواھد بود.هنرجویان در آموزشگاه ها فرصت کافی برای تمرین ندارند ) حداکثر ۲۰ دقیقه ( در حالیکه هنرجویان در دوره های ما هر نفر در هر جلسه حداقل ۱ تا ۱/۳۰ ساعت تمرین عملی بصورت جداگانه دارند. ). ما کیفیت را فدای کمیت و درامد زایی بیشتر نمیکنیم. 

٢- ھنرجویان کلاس ھای عکاسی ما در مدت زمان کوتاه (حداقل نصف زمان دوره ھای مشابه) به نتیجه مورد نظر تعریف شده خواھند رسید. زمان برای ما به ھمانند طلا ارزشمند است پس نمیگزاریم وقت شما بیھوده و حتی با راندمان پایین به ھدر رود.

٣- زمان برگزاری کلاس ھای عکاسی گونه ای تنظیم گردیده که ھنرجویان شاغل بتوانند در دوره ھا شرکت نمایند. و حتی با ھماھنگی، راحت تر زمان را تغییر دھند. شما مطلبی را از دست نخواھید داد. 

۴- اساتید دوره ھای آموزش عکاسی ما فقط جزو اساتید دانشگاه نیستند بلکه بعنوان یک عکاس موفق و با تجربه سالیان سال مشغول کار ھستند در نتیجه ھنرجویان در دوره ھا با مسائل ١٠٠٪ کاربردی و عملی آشنا خواھند شد. ما به استفاده از اساتید دانشگاهی که جزو عکاسان حرفه ای موفق  در جامعه هستند برای تدریس معتقدیم و نه اینکه فقط نام استاد را یدک بکشند. 

۵- ھنرجوایان پس از اتمام دوره ھا باز با ما و اساتید در ارتباط خواھند بود و در مورد عکاسی با ما مشورت میکنند. ما به شروع و ادامه یک  رابطه دوستانه معتقدیم نه به شروع و اتمام آن.

۶- دوره ھای ما کاملا دوستانه،صمیمانه و غیر رسمی خواھد بود و اساتید ھمانند یک دوست به شما مطالب را منتقل خواھند نمود. ما به برگزاری کلاسھای سنتی معتقد نیستیم. 


آموزش عکاسی صنعتی, آموزش عکاسی تبلیغاتی, دوره آموزش عکاسی صنعتی, آموزشگاه عکاسی صنعتی در تهران, آموزش عکاسی صنعتی و تبلیغاتی, اموزش نورپردازی در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی, کانال اموزشی عکاسی تبلیغاتی, اموزش عكاسي تبليغاتي پوشاك, اموزش عکاسی تبلیغاتی غذا, نورپردازی در عکاسی صنعتی, اموزش عكاسي تبليغاتي، آموزش عکاسی طلا و جواهر، نورپردازی عکاسی طلا و جواهر